flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Три роки позбавлення волі за розкрадання залізничної колії, - вирок суду

26 червня 2020, 10:39

Новокаховський міський суд Херсонської області розглянув кримінальне провадження щодо чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні одразу кількох злочинів, передбачених статтями Кримінального кодексу України: частиною першою статті 185 - таємне викрадення чужого майна (крадіжка); частиною другою статті 185 - таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно; частиною другою статті 15 частиною другою статті 185 - закінчений замах (особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі) на таємне викрадення чужого майна (крадіжку), вчинений повторно; частиною першою статті 277 - умисне пошкодження шляхів сполучення, яке могло спричинити аварію поїзду.

Як і сумнозвісний чеховський герой, обвинувачений за допомогою металевого лому знімав деталі верхньої будови залізничної колії уздовж вул. Індустріальна в м. Нова Каховка, а саме: костилі і підкладки, та здійснював їх викрадення з метою здачі в пункт прийому металобрухту, доки під час чергової крадіжки його не затримали працівники охорони на місці вчинення злочину. При цьому він також усвідомлював, що такі його дії призводили до пошкодження залізничної колії і, як наслідок, могли би спричинити аварію потягу. Свою вину у вчинені злочинів чоловік визнав повністю, добровільно видав викрадене, повідомив про обставини вчинених крадіжок та показав схованку, де знаходилась частина викраденого раніше майна.

За сукупністю злочинів, з урахуванням покарання, раніше призначеного іншим вироком Новокаховського міського суду Херсонської області, суд визначив зловмиснику остаточне покарання у виді позбавлення волі строком на три роки з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі.

Ознайомитись із рішеннями Новокаховського міського суду Херсонської області можна в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/

 

Фото з мережі Інтернет