flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Нововоронцовський районний суд Херсонської області

31 жовтня 2013 року відбулася робоча зустріч голови ради суддів загальних судів Інни Отрош та керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девіда Вона

11 листопада 2013, 15:56

     24 жовтня 2013 року рада суддів загальних судів прийняла рішення № 94, відповідно до пункту 2 якого для подальшої співпраці ради суддів загальних судів та Проекту USAID «Справедливе правосуддя», з метою зміцнення ролі органів суддівського самоврядування на всіх рівнях судової влади у визначенні напрямів розвитку судової системи, підвищення професіоналізму судового корпусу, успішного впровадження дієвих заходів, спрямованих на підвищення прозорості в діяльності судів, а також налагодження діалогу з інститутами громадського суспільства задля підвищення рівня громадської довіри до правосуддя, було доручено від ради суддів загальних судів голові ради Отрош І. О. вступати в перемовини з керівництвом Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

31 жовтня 2013 року в залі відеоконференцзв'язку Державної судової адміністрації України відбулася робоча зустріч голови ради суддів загальних судів Інни Отрош з керівником Проекту USAID "Справедливе правосуддя" Девідом Воном.

На зустрічі були присутні: член ради суддів загальних судів Анатолій Бабій, заступник керівника проекту USAID "Справедливе правосуддя" Наталія Петрова, радник Проекту з моніторингу та оцінки Томас Вертелецький, фахівець Проекту з питань права та судового адміністрування Сергій Сученко, радник Проекту з питань суддівської незалежності Артем Шаіпов, співробітники Державної судової адміністрації України.

Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю на період 2013 - 2016 роки між радою суддів загальних судів, судами загальної юрисдикції та Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», який запроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк. Крім того, було обговорено низку питань, які стосувалися зміцнення ролі органів суддівського самоврядування на всіх рівнях судової влади у визначені напрямів розвитку судової системи, покращення її іміджу та незалежності. Зокрема, на зустрічі йшлося про надання експертної допомоги у вивченні міжнародного досвіду з питань оцінки якості функціонування судів, вивченні питань навантаження на судів, нормативів забезпечення судової гілки влади, а також обговорено успішне впровадження дієвих заходів інших країн, спрямованих на підвищення прозорості в діяльності судів.

За підсумками зустрічі сторони домовились, що Протокол про співпрацю буде доповнено кількома новими напрямками діяльності та підписано в робочому порядку.