flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

При зарахуванні коштів на депозитний рахунок уважно заповнюйте реквізити

31 травня 2017, 14:11

 Останнім часом почастішали випадки невірного заповнення платіжних реквізитів для зарахування грошових коштів на депозитний рахунок ТУ ДСА України в Херсонській області.

В зв’язку з цим звертаємо увагу на вимоги пункту 3.8 глави 3 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою правління Національного банку України від 21 січня 2004 року №22 (далі – Інструкція №22), а саме:

«Реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.

Платник відповідає за дані, що зазначені в реквізиті платіжного доручення «Призначення платежу». Банк перевіряє заповнення цього реквізиту на відповідність вимогам, викладеним у цій главі, лише за зовнішніми ознаками».

Чинним законодавством України не визначено окремих вимог щодо заповнення реквізиту «Призначення платежу» при внесенні коштів на депозитний рахунок суду.